Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti

Eylül Tesisat su kaçağı artık Alibeyköy ve çevresinde hizmet vermektedir . Evinizde su kaçağı varsa Eylül Tesisat bir telefon kadar size yakın. Bu numaradan bize ulaşabilirsiniz: 0532 585 68 54

Evinizde su kaçağından şüpheleniyorsanız evinizi herhangi bir yerlerini kırmadan, sıkıntı yaşamadan Eylül Tesisat su kaçağı konusunda size yardımcı olacaktır. 

Firmamız uzun zamandan beri su kaçağı ile ilgili bilgi ve deneyime sahiptir. Bundan sonra Tekirdağ ve ilçeleriyle birlikte hizmet vereceğiz. Vereceğimiz hizmet yüzde yüz garantili olacaktır. 

Evinizde Su Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir?

Eğer evinizde su kaçağı varsa plastik tesisatınızda bir arıza bulunmaktadır. Evinizin tamamını kırmadan tesisatınızı yenilemeden önce Eylül Tesisatını arayın. Su kaçağını nokta tespiti için yetkilileri en kolay bir şekilde size yardımcı olacaktırlar. Bizlere şu numaralardan ulaşabilirsiniz: 0532 585 68 54 / 0532 350 03 01

Eğer temiz suda yoksa pis su giderleriniz kamera ile kontrol ederek su kaçağının hangi noktada olduğunu kamera ile tespit edilecektir. Yetkililerimizin size vereceği bilgiyle hareket edersınız. 

Pis Su Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir?

Pis su giderleri genelde kullanım hatasında ve usta hatasından kaynaklanmaktadır. Usta eğer pimaşları doğru bir eğim verememişse pimaşın içinde pis su birikir ve zamanla pimaşların içinde bulunan contaları çürütür ve suyu sızdırır. 

Pis su giderlerini arızaları nerede olduğunu kamera ile tespit ediyoruz. 

Kalorifer Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir? 

Kalorifer kaçağı genelde sıcak suyla sürekli kombiden devir daim yaptığı için sıcak su pilastik borulara zayıf olan bölgeye zarar verir. Böylece su kaçağı meydena gelmektedir. 

Kombi barınız gün içinde birden fazla düşüş yapıyorsa kalorifer tesisatınızda kaçak vardır. 

Eylül Tesisat olarak herhangi bir yeri kırmadan ilaçla onarıyoruz. Birden fazla kalorifer tesisatınızda kaçak varsa tamamını 24 saat içerisinde onarmaktadır ve aynı zamanda kombinizi ve tesisatınızı uzun süreli korumaktadır. Eylül Tesisatı aramadan evinizde her nedende olsa su kaçağı varsa herhangi bir yeri kırmadan bir telefon kadar yakınız size. Su kaçağı bizim işimiz. Yüzde yüz eviniz garantilidir. Bize şu numaradan ulaşabilirsiniz: 0532 350 03 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir