Edirne Su Kaçağı Tespiti

Eylül Tesisat su kaçağı olarak artık Edirne ve ilçelerinde  hizmet vermekteyiz. Evinizde herhangi su kaçağı nem, rutubet varsa evinizi kırmadan önce Eylül Tesisatı Firmasının yetkilileriyle görüşün. Evinizde bulunan su kaçağı kırmadan nokta tespitini yapıyoruz. Yaptığımız tespit arızanın hangi bölgede olduğunu sadece bir veya iki fayans kırarak arızayı onarıyoruz. Arıza onarıldıktan sonra ikinci bir test daha yapıyoruz. Herhangi bir kaçak daha varsa onu da onarıyor ve evinizde artık herhangi bir sorun olmayacağını Eylül Tesisat garantisinden olacaktır. 

Temiz su Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir?

 Su kaçağı genelde temiz su tesisatında plastik borularda meydana gelmektedir. Temiz su tesisatında plastik boruları gerek usta hatasında gerekse de zamanla deforme olmasında kaynaklanmaktadır. Eylül Tesisat su kaçağını nokta tespitini yapmadan herhangi bir yeri kırmıyor . Çünkü su kaçağını hangi bölgede olduğunu net bilmemiz gerektedir. 

Pis Su Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir?

Pis su giderleri genelde kullanım hatasında ve usta hatasından kaynaklanmaktadır. Usta eğer pimaşları doğru bir eğim verememişse pimaşın içinde pis su birikir ve zamanla pimaşların içinde bulunan contaları çürütür ve suyu sızdırır. 

Pis su giderlerini arızaları nerede olduğunu kamera ile tespit ediyoruz. 

Kalorifer Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir? 

Kalorifer kaçağı genelde sıcak suyla sürekli kombiden devir daim yaptığı için sıcak su plastik borulara zayıf olan bölgeye zarar verir. Böylece su kaçağı meydena gelmektededir. 

Kombi barınız gün içinde birden fazla düşüş yapıyorsa kalorifer tesisatınızda kaçak vardır. 

Eylül Tesisat olarak herhangi bir yeri kırmadan ilaçla onarıyoruz. Birden fazla kalorifer tesisatınızda kaçak varsa tamamını 24 saat içerisinde onarmaktadır ve aynı zamanda kombinizi ve tesisatınızı uzun süreli kormaktadadır. Eylül Tesisatı aramadan evinizde her nedende olsa su kaçağı varsa herhangi bir yeri kırmadan bir telefon kadar yakınız size. Su kaçağı bizim işimiz. Yüzde yüz eviniz garantilidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir