E Posta
info@eylultesisat.com
Telefon

0532 585 68 54 / 0212 509 81 90/ 0532 350 03 01

Edirne Su Kaçak Tespiti 0532 585 68 54

Edirne Su Kaçak Tespiti 0532 585 68 54

Eylül tesisat su kaçağı olarak artık Edirne ve ilçelerinde  hizmet vermekteyiz. Evinizde herhangi su kaçağı nem, rütubet varsa evinizi kırmadan önce Eylül Tesisatı Firmasının yetkilileriyle görüşün. Evinizde bulunan su kaçağı kırmadan nokta tespitini yapıyoruz . Yaptığımız tespit arızanın hangi bölgede olduğunu sadece bir veya iki fayans kırarak arızayı onarıyoruz . Arıza onarıldıktan sonra ikinci bir test daha yapıyoruz . Herhangibi kaçak daha varsa onu da onarıyor ve evinizide artık herhangi bir sorun olmayacağını Eylül Tesisat garantisinden olacktır . 

TEMİZ SU KAÇAĞI NASIL MEYDANA GELMEKTEDEDİR ?

 Su kaçağı genelde temiz su tesisatında plastik borularda meydana gelmektededir . Temiz su tesisatında plastik boruları gerek usta hatasında gerkese de zamanla deforme olmasında kaynaklanmaktadadır . Eylül Tesisat su kaçağını nokta tespitini yapmadan herhangi bir yeri kırmıyor . Çünkü su kaçağını hangi bölgede olduğunu net bilmemiz gerektedir . 

PİS SU KAÇAĞI NASIL MEYDANA GELMEKTEDEDİR  ?

Pis su giderleri genelde kullanım hatasında ve usta hatasından kaynaklanmaktadadır . Usta eğer pimaşları doğru bir eğim verememişse pimaşın içinde pis su birikir ve zamanla pimaşların içinde bulunan contaları çürütür ve suyu sızdırır . 

Pis su giderlerini arızaları nerede olduğunu kamera ile tespit ediyoruz . 

KALORİFER KAÇAĞI NASIL MEYDANA GELMEKTEDEDİR  ? 

Kalorifer kaçağı genelde sıcak suyla sürekli kombiden devir daim yaptığı için sıcak su pilastik borulara zayıf olan bölgeye zarar verir . Böylece su kaçağı meydena gelmektededir . 

Kombi barınız gün içinde birden fazla düşüş yapıyorsa kalorifer tesisatınızda kaçak vardır . 

Eylül Tesisat olarak herhangi bir yeri kırmadan ilaçla onarıyoruz . Birden fazla kalorifer tesisatınızda kaçak varsa tamamını 24 saat içerisinde onarmaktadadır ve aynı zamanda kombinizi ve tesisatınızı uzun süreli kormaktadadır . Eylül Tesisatı aramadan evinizde her nedende olsa su kaçağı varsa herhangi bir yeri kırmadan bir telefon kadar yakınız size . Su kaçağı bizim işimiz . Yüzde yüz eviniz garantilidir .