E Posta
info@eylultesisat.com
Telefon

0532 585 68 54 / 0212 509 81 90/ 0532 350 03 01

Esenyurt Su Kaçak Tespiti

Esenyurt Su Kaçak Tespiti

Eylül Tesisat artık Esenyutda .  Artık evinizde su kaçağınız varsa evinizi kırmadan tesisatlarınızı yenilemeden Eylül Tesisatı arayın . Evinizde bulunan su kaçağını nokta tespitini su kaçak tespit cihazı ile ve  kamera ile su kaçağınızı tespit ederiz . Eylül Tesisat su kaçak firması olarak uzun zamandan beri yaptığımız bu işi müşteri memnuniyeti ile bizleri daha da ileriye götürmüştür . 

SU KAÇAĞI NASIL MEYDANA GELMEKTEDEDİR ? 

Su kaçağı kullanılan plastik borularında gerek yapım hatasında meydana gelmektededir . Evinizin her tarafını kırmadan inşaat konumuna getirmeden mobil cihazlarımızla nokta atışı yapılmaktadadır . 

Temiz su tesisatınızda kaçak yoksa atık su giderlerinizi kamera ile görüntülüyerek arızalı olan atık su giderinizi net nokta atışını yapıyoruz . 

Kalorifer tesisatınızda su kaçağı varsa kombi barınız düşüş gösteriyorsa günde 2 veya 3 defa kombiye su ilave ediyorsanız demeki kalorifer tesisatınızda su kaçağı vardır . 

Kalorifer tesisatınızı herhangı bir yerini kırmadan parkeleri kalebudurlarınızı duvarlarınızı kırmadan ilaçla onarıyoruz birden fazla bile kaçakta olsa tesisatınız yenileniyor . Su tesisatıyla herhabgı bir sıkıntınız varsa Eylül Tesisatla iletişime geçin evinizi boş yere kırmayınız . Zeki Usta yönetiminde firmamız size en iyi şekile hizmet edecektir .