Keşan Su Kaçağı Tespiti

Eylül Tesisat su kaçağı olarak artık Keşan’da hizmet vermekteyiz.  Evinizde herhangi su kaçağı nem, rutubet varsa evinizi kırmadan önce Eylül Tesisatı Firmasının yetkilileriyle görüşün. Evinizde bulduğumuz su kaçağını kırmadan tespit ediyoruz. Bulduğumuz bu kaçağı çok az sayıda fayans kırarak arızayı onarıyoruz. Arızayı onardıktan sonra tekrar test ediyoruz. Bu yaptığımız işlem sonucunda sizlere yüzde yüz garanti veriyoruz. Eğer verdiğimiz garanti karşısında bir sorun olursa firmamızın yetkililerini size yönlendiriyoruz. Yönlendirdiğimiz bu yetkililer 1 gün içerisinde orada olacaktır. Bize şu numaralardan ulaşabiliriz: 0532 585 68 54 

Temiz su Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir Ve Nasıl Çözülür?

Su kaçağı genelde temiz su tesisatında plastik pimaşlarda meydana gelmektedir. Temiz su tesisatında plastik boruları gerek usta hatasında gerekse de zamanla deforme olmasında kaynaklanmaktadır. Eylül Tesisat su kaçağını bulmadan hiç bir yeri kırmıyoruz. Bunu yapabilmemizi sağlayan son teknoloji aletlere sahibiz.

Pis Su Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir?

Pis su giderleri genelde kullanım hatasında ve usta hatasından kaynaklanmaktadır. Usta eğer pimaşları doğru bir eğim verememişse pimaşın içinde pis su birikir ve zamanla pimaşların içinde bulunan contaları çürütür ve suyu sızdırır. 

Pis su giderlerini arızaları nerede olduğunu kamera ile tespit ediyoruz. 

Kalorifer Kaçağı Nasıl Meydana Gelmektedir? 

Kalorifer kaçağı genelde sıcak suyla sürekli kombiden devir daim yaptığı için sıcak su pilastik borulara zayıf olan bölgeye zarar verir. Böylece su kaçağı meydena gelmektedir. 

Kombi barınız gün içinde birden fazla düşüş yapıyorsa kalorifer tesisatınızda kaçak vardır. 

Eylül Tesisat olarak herhangi bir yeri kırmadan ilaçla onarıyoruz. Birden fazla kalorifer tesisatınızda kaçak varsa tamamını 24 saat içerisinde onarmaktadır ve aynı zamanda kombinizi ve tesisatınızı uzun süreli korumaktadır. Eylül Tesisatı aramadan evinizde her nedende olsa su kaçağı varsa herhangi bir yeri kırmadan bir telefon kadar yakınız size. Su kaçağı bizim işimiz. Yüzde yüz eviniz garantilidir. Bize şu numaradan ulaşabilirsiniz: 0532 350 03 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir