İstanbul avrupa yakası çevre ilçelerine su tesisatı konusunda tesisatçı radaığınızda servis hizmeti vermekteyiz.Tüm çalışmalarımız İstanbulun Avrupa yakasında olup tesisat ustasının yapması gereken banyo, tuvalet, sıhhi tesisat donanımlarında yaşanan arızaların bakım tamir ve onarımını yaptığımız gibi su kaçağı, tıkanıklık ve petek temizliği gibi verdiğimiz hizmetler de en son teknolojiyi kullanmaktayız.

Firmamız su tesisatçısı ihtiyaçlarınızda profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Su ile ilgili olan borularda oluşan arızlarda en hızlı ve uygun çözümleri sağlamaktayız. Tam donanımlı alt yapımız ve alanında usta çalışanlarımız ile su tesisatına dair tüm taleplerinizi en iyi şekilde karşılarız. Su tesisatlarında ortaya çıkan ve sizler için can sıkıcı olabilen arızaların pek çok nedeni olabilmektedir. Bunlar:

  1. İmalat ve fabrikasyon hataları,
  2. Tesisat aşamasında yapılan işçilik hataları,
  3. Boruların zamanla yıpranması,
  4. Dışarıdan boruların darbe alması,
  5. Deprem gibi doğal afetlerde boruların zarar görmesi,
  6. Rutubetten veya nemden dolayı çürümelerin yaşanması şeklindedir.

Su Tesisatında Profesyonel Hizmet

Sebebi sadece bunlar değildir. Bu nedenler en sık karşılaşılan nedenlerdir. Sebebi ne olursa olsun su tesisatı ile ilgili her problemde profesyonel bir hizmet almak gereklidir. Geçici çözümler, yanlış edinilen bilgiler ile uygulama yapılması, sizleri gelecekte çok daha büyük maddi zararlara sokmaktadır. Aynı zamanda yaşanacak kayıp sadece maddi olmayacak manevi anlamda da olumsuzluk oluşacaktır. Bu nedenle su tesisatı ile ilgili problemlerde firmamızdan profesyonel hizmet alarak, en uygun çözümlerle sorunlara veda etmek mümkündür.

Su tesisatçısı ihtiyaçlarınızda firmamız uygun fiyatlarla hizmet sağlar.  Temel kıstasımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Tüm sorunların çözümünde bu anlayış ile hareket ederiz. Ayrıca firmamız, su kaçağı sorunlarınızda da en gelişmiş teknoloji ve uzman hizmet ile çözüm sağlar. Kırmadan, delmeden kaçak tespit ve onarımını yaparız. Firmamız, yenilikçi yaklaşımı ve sahip olduğu teknoloji sayesinde, tüm tesisat problemlerinizde farklı ve modern çözümler sunmaktadır. Kaçak tespitlerinde de görüntüleme cihazlarımız ile nokta atışı şeklinde tespit sağlamaktayız. Gelişen teknolojiyi ve sektör yeniliklerini her daim bünyemize katarak ilerleme sağlarız.

Bu sayede su tesisatı ile ilgili her taleplerinize, en uygun ve modern yanıtları sunarız. Siz değerli müşterilerimizin, yaşam alanlarının konforunun düşmemesi için çalışmaktayız.