Firmamız, su kaçağı tespiti konusunda kaliteli hizmet vererek, yıllardır varlığını sürdürmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda aldığımız müşteri memnuniyetleri ve başarı ödülleri, çalışmalarımızın kalitesini gözler önüne sermektedir.

Su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında teknik ekipmana yeterince sahip olan, uzman ekibi olan sayılı firmalardan birisiyiz. Yaptığımız hizmetlerin karşılığında almış olduğumuz memnuniyet sözleri, çalışmalarımızda daha iyisini yapmamız gerektiği konusunda bizlere yol göstermektedir.

Teknik Çalışmamız

Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde sorununuzun olduğu noktaya gelmektedir. Teknik ekipmanlarımızla birlikte adresinize gelerek sorunun kaynağını bulma noktasında itinalı bir çalışma sergileyerek işimizi gerçekleştiriyoruz. Su kaçağının gerçekleştiği noktayı bulmak için kamera sistemi kurulmuş özel makinelerimizi devreye sokarak sorunun kaynağına iniyoruz. Kaçağın gerçekleştiği noktayı bizzat gördükten sonra çözüm aşaması için pratik yöntemler üretiyoruz.

Sorunun kaynağını sizlere anlattıktan sonra adresinizde tamir edilebilme imkanı olan su kaçağı noktanızı anında tamir ediyoruz. Ancak sorunun ciddi boyutlarda olması durumunda özel makinelerimizin gerekli olduğu hasarlar için, özel makinelerimizi adresinize getirerek sorununuzu çözmeye çalışıyoruz. Yaptığımız işlerde her türlü desteği sizler için sunuyor, ek bir ücret talep etmiyoruz. Piyasa şartlarına göre uygun fiyata ve kaliteli hizmet veren bir firma olmanın sevincini yaşamaktayız.

Derinlemesine İnceleme

  • Firmamızın çalışma sistemi;
  • Derinlemesine inceleme yaparak sorunu bulma,
  • Teknik ekipmanların hepsini kullanarak sorunu tespit etme,
  • Kaçağın kaynaklanma noktasına uygulanacak olan çözüm yöntemini bulma,
  • Kaliteli ve sağlam ürünlerle su kaçağının gerçekleştiği noktanın yenilenmesini sağlamadır.

Tüm bu hizmetleri gerçekleştirirken güler yüzlü olmaya dikkat ediyor, siz değerli müşterilerimizin isteklerine kulak veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda üstün başarı elde etmek için ön kontrol ve son kontrol aşamalarımız mutlaka bulunmaktadır. Sorunun kaynağını tespit edip, işleminizi gerçekleştirdikten sonra sizlere teslim etmekteyiz. Firmamızla iletişim kurmanızı tavsiye ediyor, sizleri firmamıza davet ediyoruz.