Acil tesisatçı gereken durumlarda günün her saati firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İstanbul Kırmadan Pimaş Açma su tesisatçısı ile usta aramanıza bir son veriyoruz. Su tesisatı işlerinde sizlere en profesyonel hizmeti vermekteyiz. Yapılan işlemlerde hiçbir şekilde evinizi kirletmiyoruz ya da yıkıp dökmüyoruz. 

Pimaş Boru Tıkanıklık Açma


Hemen herkesin evinde yaşadığı can sıkıcı olayların başında boru tıkanıklıkları gelmektedir. Evinizdeki gider boruları birçok sebepten tıkanabilir. Örneğin eskimiş yıpranmış boruların deforme olması sonucu tıkanıklığa yol açması ya da kullanım hatasından dolayı tıkana borular. Tüm bu tıkanıklıklar ev halkına zor zamanlar yaşatabilir. Günlük işlerinizin aksamasına yol açan boru tıkanıklıkları için pimaş boru tıkanıklık açma olarak bizi arayabilirsiniz biz tüm tıkanıklık sorunları için size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Evde kendi imkânınızla açmaya çalıştığınız boru tıkanıklıklarını daha da zor bir hale getirerek kendi zamanınızı çalabilirsiniz.

Boru Pimaş Tıkanıklık Nedenleri

Evinizde gider borularınızın tıkanmasına sebep olan birçok faktör vardır. Mutfak giderlerinde tıkanıklığa neden olan başlıca faktörler arasında yemek atıkları ve donmuş yağlar gelir. Banyo borularında tıkanıklığa neden olan başlıca sebepler ise saç kılları ve şampuan atıklarıdır. Saç kıllarının gider delikleri üzerinde birikmesi ve bir kısmının gider borularına kaçması ile tıkanıklık oluşabiliyor. Tuvalet giderlerinde tıkanıklığa neden olan başlıca sebepler yoğun miktarda atılan tuvalet kağıtları ve suda erimesi zor hatta imkânsız olan katı atıklardır. Genel olarak tüm eviniz için tıkanıklığa neden olan en bilindik sebep ise kimyasal içerikli temizlik malzemeleridir. Temizlik malzemelerinin gider borularının içinde yapışkan bir katman oluşturması diğer atıkların bu katmanlara yapışmasına ve borularınızın tıkanmasına sebep olur. Tüm bu tıkanıklıklar için kendiniz uğraşmak yerine pimaş boru tıkanıklık açma olarak bizi arayabilir ve tıkanıklık sorunları için bizden yardım alabilir kısa sürede tıkanıklık sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Pimaş Boru Tıkanıklık Açma Ekibi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Her türlü gider tıkanıklığı sorunları için bizi arayan müşterilerimizin verdiği adrese en kısa zamanda ulaşıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte en kısa sürede gider tıkanıklığının sebebini tespit ediyor ve olabilecek en kısa sürede tüm gider tıkanıklıklarını açıyoruz.